Squash Klub

Pro Shop

Nasz cennik

Rezerwacje

Z wielką przyjemnością i satysfakcją oddajemy do Państwa dyspozycji pierwszy
i jedyny w Regionie Klub z pięcioma kortami marki McWill,
posiadającymi certyfikat WSF - Światowej Federacji Squash'a.

 


Tworząc ten klub, pragnęliśmy aby było to ciepłe miejsce, z rodzinną atmosferą, dla każdego, bez wzlędu na status, przedział wiekowy, dyspozycyjność czy umiejętności gry w squasha.

Już od 2012r. organizujemy cyklicznie ogólnopolskie turnieje rangi mistrzowskiej, zawody pucharowe, oraz ligę klubową. Duże sukcesy odnosi również nasza szkółka juniorska , z której wywodzą się juniorzy z aktualnej ścisłej czołówki polskiego squasha: Mikołaj Giemza oraz bracia Leon i Karol Krysiak.

 

rozrywka w Kielcach, under armour Kielce, odzież sportowa Kielce

Strefę Chillout  

Miejsce klimatyczne, gdzie można:

* odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, napić aromatycznej kawy lub skorzystać z bogatej oferty  zimnych napojów,  energetycznych drinków lub dobrego piwa

* popracować w ciszy, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi

* na czas gry pozostawić swoje pociechy pod nadzorem personelu recepcji. Do umieszczonego w tej strefie telewizora, podłączona jest konsola gier ruchowych, tak aby w czasie, kiedy rodzice grają na korcie, nasi najmłodsi klienci mieli wypełniony czas zabawą. Oprócz gier na konsoli, najmłodsi mają do dyspozycji, kolorowanki, kredki oraz bajki na DVD

* w tej częsci organizujemy również eventy firmowe oraz multisportowe urodziny i dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

 

 

 


squash Kielce, tenis Kielce, badminton Kielce, sport Kielce, under armour Kielce, rozrywka Kielce, rozrywka w Kielcach, odzież sportowa Kielce, sprzęt sportowy Kielce

Sklep 

Podzielony na część odzieżową i sprzętową.

W części sprzętowej oferujemy szeroki wybór rakiet oraz akcesoriów squashowych takich marek jak Karakal, Oliver, Eye, Harrow, Dunlop, Wilson czy Head.

 

W części odzieżowej posiadamy pełną i aktualną kolekcję odzieży obuwia, bielizny termoaktywnej oraz akcesoriów renomowanej amerykańskiej firmy Under Armour.

 

W części obuwniczej posiadamy treningowe i biegowe obuwie marki Under Armour.  Do sportów halowych polecamy obuwie marki Asics,  przeznaczone nie tylko do squasha ale również nadające się do siatkówki czy piłki ręcznej. Posiadamy także klapki basenowe Arena oraz Under Armour.

 


Szatnię z umywalnią

Miejsce niezbędne w każdym klubie, urządzone komfortowo, posiadające toalety, prysznice, suszarki oraz zamykane szafki,tak aby każdy klubowicz mógł wygodnie i swobodnie przygotować się do treningu, lub po treningu odświeżyć się i przebrać.

 

Saunę fińską

Dla klientów z zewnątrz płatna,dla klubowiczów gratis, wliczona w cenę rezerwacji kortu. Polecana po treningu, świetna dla zregenerowania organizmu, rozluźnienia mięśni.

 

Pokój masażu

Nasz fizjoterapeuta Michał poleca Państwu szeroką gamę masaży do wyboru:

-relaksacyjny

-klasyczny

-kręgosłupa

-bańką chińską

-lodem naprzemiennie  z seansami w saunie

-rozgrzewający z elementami moksoterapii (leczenia ciepłem)

-leczniczy lub sportowy z użyciem olejku konopnego


Godziny otwarcia    |    Pon - Pt od 9:00 do 23:00    |     Sobota od 9:00 do 21:00    |    Niedziela od 9:00 do 21:00

Kontakt z nami

Klub Squash Korona
Galeria Korona Kielce, poziom -1
ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce

+48 41 201 31 89
+48 666 312 112

GODZINY OTWARCIA:
 
Poniedziałek - Piątek  9:00-22:00
 
Weekend 9:00-21:00