Squash Klub

Pro Shop

Nasz cennik

Rezerwacje

Oferta dla firm

Wielokrotnie stawaliście Państwo przed dokonaniem wyboru w jaki sposób wykorzystać Fundusz świadczeń Socjalnych, aby Wasi pracownicy czerpali z niego największe korzyści. 

 

To nic prostszego!

 

Klub Squash Korona zadba o zdrowie i samopoczucie Państwa pracowników, pozwoli im nabrać twórczej energii i siły, zyskać atrakcyjny wygląd, zrelaksować się a tym samym być bardziej wydajnymi w pracy. Stanie się to kluczem do wzrostu efektywności i konkurencyjności Państwa przedsiębiorstwa, poprawy wizerunku oraz oszczędności finansowych. 

 

Nasza oferta to także idealny prezent dla kontrahentów, nagroda w programach lojalnościowych i konkursach, sposób motywowania i nagradzania pracowników, wspomagania działań marketingowych, sprzedaży i promocji oraz wymarzony prezent świąteczny. 

 

Klub Squash Korona to również niepowtarzalna szansa integracji pracowników w postaci imprez tematycznych oraz imprez okolicznościowych. Ponadto w naszej kameralnej kawiarence, bądź też specjalnie przygotowanej salce odbywać się mogą różnego rodzaju spotkania biznesowe oraz bankiety, które z pewnością pozytywnie wpłyną na rozwój Państwa firmy.

 

Szczegółowa oferta cenowa dla każdej firmy tworzona jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości klienta.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani stałą współpracą w zakresie naszych pakietów dla wszystkich pracowników oraz kadry kierowniczej Państwa Firmy, prosimy o kontakt telefoniczny 41 201 31 89, 666-312-112 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Iwona Wójcik

Kontakt z nami

Klub Squash Korona
Galeria Korona Kielce, poziom -1
ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce

+48 41 201 31 89
+48 666 312 112

GODZINY OTWARCIA:
 
Poniedziałek - Piątek  9:00-22:00
 
Weekend 9:00-21:00